خیلی از اساتید برای کنترل کلاس و دانش آموز خاطی که به تکرار رفتار اشتباهش میپردازه، به دانشجویان میگن که دانش آموز خاطی رو از کلاس بیرون کنن.

اما آیا فقط به همین بیرون کردن دانش‌آموز  از کلاس باید محدود بشیم؟ طبیعتا بیرون گذاشتن از کلاس کار کافی که نیست بلکه حتی اشتباه هست و ممکنه به اتفاقات بدی منجر بشه. در اینجور مواقع دانش‌آموز که به بیرون از کلاس ارجاع داده میشه که برای مدتی اونجا بمونه، ممکنه دست به کار‌های خطرناکی بزنه و یا حتی از مدرسه خارج بشه که در این صورت معلم اون تایم از کلاس و مدیر مدرسه، مقصرین اول این قضیه محسوب میشن و حتی ممکنه به اخراج اونها هم منتهی بشه. 

اتفاقی که نزدیک بود برای من هم رخ بده و منجر به اتفاقات وحشتناکی بشه که الان دارم بهش فکر میکنم فقط متوجه میشم که هنوز چقدر بی تجربه هستم. یکی از دانش‌آموزان رو به دلیل تخلف انضباطی از کلاس بیرون کردم. جایی نرفت و همون بیرون مونده بود اما میتونست جایی بره و کارای مختلفی انجام بده و حتی جونش هم در خطر باشه .

چیزی که حتی در کلاس‌های ابتدایی خودم هم دیده بودم که معلممون با بعضی از دانش‌آموزا این رفتار رو انجام میداد. 

اما راه حل درست چیه؟

راه حل درست خیلی ساده هست، فقط باید دانش‌آموز خاطی رو همراه با نماینده کلاس به قسمت معاون آموزشی بفرستی و ازشون بخوای که به این موضوع پیگیری کنن. در حالیکه استادامون این مورد رو بیان نکرده بودن. البته باید به فکر خودم هم می‌رسید. اینجاست که تجربه ارزش خودش رو پیدا می‌کنه.

چقدر کار معلما سخته .

مقاله و کلاس مجازی :دی

پایان این قصه خوش است؟ ( و بله قصه فعلا خوش است.)

درس اول از کارورزی

من و مدرسه‌ی جدید (قسمت آخر-پارت دوم) و یک مقدار روزانه‌نویسی

کلاس ,رو ,بیرون ,هم ,بشه ,فقط ,از کلاس ,که به ,کلاس بیرون ,بشه که ,ممکنه به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پیشنهاد ارزشیابی فرهنگیان مطالب اینترنتی چگونه یک مدرسه شاد داشته باشیم اخبار فناوري اطلاعات مهندس مسافر مطالب اینترنتی 49484797 nimaerayaneh موزیک تاپ | Music Top pikasopq